UHAPŠENA TEODORA DŽEHVEROVIĆ! Pevačica se našla u velikoj nevolji tokom snimanja spota! (VIDEO)

Autor: IDJTV 10.01.2019.

Naša popularna pevačica i bivša zadrugarka, Teodora Džehverović, doživela je veliku neprijatnost tokom boravka u Egiptu, gde je otišla sa ekipom IDJVideos-a da snima spot.

Naime, pevačica, kao i naša ekipa, bili su privedeni od strane egipatske policije.

Zakoni u toj zemlji prilično su strogi, što su svi imali u vidu, međutim, posle pojavljivanja nekih eksplicitnih snimaka na internetu, koji su snimljeni na egipatskim piramidama, njihova policija je pooštrila kontrolu, na nesreću Teodorinu, ali i naše ekipe.

Važno je da se sve dobro završilo i da se situacija nije dodatno zakomplikovala.

Pitali smo Teodoru da nam prokomentariše celu situaciju.

- Sve je u redu, moglo je da bude baš loše, ali imali smo više sreće nego pameti. Mogu da kažem da nas je samo bog spasio ove situacije. Bili smo neobavešteni, desilo se to što se desilo, najbitnije je da smo svi živi i zdravi - rekla je Teodora za IDJTV.

A šta je još rekla poslušajte na snimku ispod:

2019 IDJVideos d.o.o. Beograd Sva prava zadržana